O nás

Náš internetový obchod se zabývá prodejem nejen dámských kabelek,ale i pánských aktovek a tašek. Naleznete zde kabelky značkové i neznačkové, vyrobené u českých výrobců SILVERCASE  spol.s.r.o. , i od zahraničních výrobců např. italské - Rovicky, Vera Pelle a další známé značky jako Felice, Solier, Bosccolo, Goshico, Wittchen, Verso, Vices, Pierre Cardin, Ochnik, a Italské kožené kabelky.

Kabelky jsou z kvalitních materiálů, propracovaně šité, za přijatelné ceny. Odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů.

Z naší nabídky si můžete vybrat kabelky z pravé kůže, imitace kůže i textilie.

 

ELEGA, spol. s r.o. byla založena roku 1992.Je největším výrobcem střední kožené galanteriev Čechách. Podstatnou část výroby – zhruba 80 %, ELEGA, spol. s r.o. dodává na zahraniční trhy, převážně do Itálie a Německa.Všechny výrobky se vyznačují dokonalým zpracováním za použití nejkvalitnějších přírodních materiálů a moderních technologií.Pravidelně jsou vzorovány nové sezónní kolekce, které reagují na světové módní trendy.
Výrobky z kůže, převážně z hovězin.

Kabelky českého výrobce značky Silvercase jsou pečlivě vypracovány a nechybí v nich zipová přepážka či kapsa na mobil. Kabelky jsou nabízeny ve dvou kolekcích – pravá useň (kůže) a imitace. Vyrábí s důrazem na kvalitu zpracování a kvalitu materiálů. Kabelky z imitace pak odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Ušití jednotlivých kabelek trvá 3-4 dny,pokud výrobce neurčí jinak.

Italské kožené se dovážejí přímo s dílen v Itálii kde se kabelky navrhují a šijí, veškeré kabelky v této sekci jsou ruční výroby. Některé kabelky jsou Italské značky Borse in Pelle. Kabelky jsou šité z kvalitní kůže a jsou precizní, kvalitní výroby, zároveň však za velice příznivé ceny.

Značka David Jones pochází z Francie a zaměřuje se na dámské a pánské tašky, kabelky, peněženky, sportovní tašky a zavazadla. David Jones je jednou z typických francouzských značek, která byla založena stejnojmenným francouzským návrhářem. Velký důraz je kladen na poměr cena/kvalita. Značka nabízí kabelky, které vypadají stylově, sexy a zároveň elegantně, jsou určené pro všechny věkové kategorie, můžete vybírat ze široké a pestré kolekce kabelek. Kabelky jsou ze zajímavých materiálů, jako lesklá kůže nebo matná syntetická kůže, taktéž pravá kůže nebo pravá broušená kůže.

Felice je solidní polská značka kabelek, které uspokojí i ty nejnáročnější ženy.
Výrobky značky Felice se vyznačují vynikajícím zpracováním a perfektní povrchovou úpravou pro dlouhou životnost a pohodlí jejich použití. Jejich výrobků jsou vyráběny s důrazem na každý detail. Jedinečnost značky Felice určuje kolizi klasiky a moderna. Kolekce jsou vytvořeny podle nejnovějších trendů, s přihlédnutím k nadčasové eleganci. Moderní střihy a široká škála barev v kombinaci s klasickým designem, aby kabelky Felice byly stylovým doplňkem k jakémukoliv oblečení.

Solier je polská značka pánských tašek, aktovek a doplňků, které jsou vytvořeny pro potřeby moderního člověka. Jejich výrobky se staly velkým doplňkem k oblečení. Hlavními produkty značky Solier jsou pánské tašky přes rameno. Některé jsou ručně šité a nabízejí u vybraných výrobků záruku až 5 let. Mladí designéři se strají o jedinečnost každé nové kolekce. 

Polská značka Bosccolo je velmi oblíbená. Mají velmi široký výběr kabelek pro každou příležitost, od elegantních, klasické kabelky, večerní kabelky pro každodenní, městské v širokém rozsahu barev a materiálů. Tašky jsou vyrobeny z přírodní kůže, organické či kombinované. Pro splnění očekávání zákazníků rozšířují sortiment o nové modely.

 Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 130,- s DPH po ČR.  Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!