Dámské značkové kabelky kožené

 
Náš internetový obchod se zabývá prodejem převážně dámských kabelek, ale nabízíme i pánské aktovky a tašky. Naleznete zde kabelky značkové i neznačkové, vyrobené u českých výrobců SILVERCASE a ELEGA spol.s.r.o. , i od zahraničních výrobců např.  Bosccolo, Felice, Solier, Verso,  Dále pak kabelky a tašky od Italskkých výrobců.   Kabelky jsou z kvalitních materiálů, propracovaně šité, za přijatelné ceny. Odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Z naší nabídky si můžete vybrat kabelky z pravé kůže, imitace kůže i textilie.

ELEGA, spol. s r.o. byla založena roku 1992.Je největším výrobcem střední kožené galanterie v Čechách. Podstatnou část výroby – zhruba 80 %, ELEGA, spol. s r.o. dodává na zahraniční trhy, převážně do Itálie a Německa.Všechny výrobky se vyznačují dokonalým zpracováním za použití nejkvalitnějších přírodních materiálů a moderních technologií.Pravidelně jsou vzorovány nové sezónní kolekce, které reagují na světové módní trendy.
Výrobky z kůže, převážně z hovězin.

Bosccolo je velmi oblíbená Polská značka s velice kvalitní výrobou zboží, mají velmi široký výběr kabelek pro každou příležitost, od elegantních, klasické kabelky, večerní kabelky pro každodenní nošení, městské v širokém rozsahu barev a materiálů. Tašky jsou vyrobeny z přírodní kůže, organické či kombinované. Pro splnění očekávání zákazníků rozšířují sortiment o nové modely.

Silvercase jsou pečlivě vypracovány a nechybí v nich zipová přepážka či kapsa na mobil. Kabelky jsou nabízeny ve dvou kolekcích – pravá useň (kůže) a imitace. Vyrábí s důrazem na kvalitu zpracování a kvalitu materiálů. Kabelky z imitace pak odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Ušití jednotlivých kabelek trvá 3-4 dny,pokud výrobce neurčí jinak.

Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 130,- s DPH po ČR. Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!