Pánská móda nekožená aktovky a tašky


ELEGA, spol. s r.o. byla založena roku 1992.Je největším výrobcem střední kožené galanterie v Čechách. Podstatnou část výroby – zhruba 80 %, ELEGA, spol. s r.o. dodává na zahraniční trhy, převážně do Itálie a Německa.Všechny výrobky se vyznačují dokonalým zpracováním za použití nejkvalitnějších přírodních materiálů a moderních technologií.Pravidelně jsou vzorovány nové sezónní kolekce, které reagují na světové módní trendy.
Výrobky z kůže, převážně z hovězin.

Kabelky českého výrobce značky Silvercase jsou pečlivě vypracovány a nechybí v nich zipová přepážka či kapsa na mobil. Kabelky jsou nabízeny ve dvou kolekcích – pravá useň (kůže) a imitace. Vyrábí s důrazem na kvalitu zpracování a kvalitu materiálů. Kabelky z imitace pak odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Ušití jednotlivých kabelek trvá 3-4 dny,pokud výrobce neurčí jinak.

Značka David Jones pochází z Francie a zaměřuje se na dámské a pánské tašky, kabelky, peněženky, sportovní tašky a zavazadla. David Jones je jednou z typických francouzských značek, která byla založena stejnojmenným francouzským návrhářem. Velký důraz je kladen na poměr cena/kvalita. Značka nabízí kabelky, které vypadají stylově, sexy a zároveň elegantně, jsou určené pro všechny věkové kategorie, můžete vybírat ze široké a pestré kolekce kabelek. Kabelky jsou ze zajímavých materiálů, jako lesklá kůže nebo matná syntetická kůže, taktéž pravá kůže nebo pravá broušená kůže.


Solier je polská značka pánských tašek, aktovek a doplňků, které jsou vytvořeny pro potřeby moderního člověka. Jejich výrobky se staly velkým doplňkem k oblečení. Hlavními produkty značky Solier jsou pánské tašky přes rameno. Některé jsou ručně šité a nabízejí u vybraných výrobků záruku až 5 let. Mladí designéři se strají o jedinečnost každé nové kolekce.

 Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 130,- s DPH po ČR. Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!