Vážení zákazníci, garance doručení zboží do 21.12. (kromě zboží v akci) je u objednávek do 10.12. a u sortimentu BarellyBags do 6.12.

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok...

 

Exkluzivní kožené pánské kabely a tašky BarellyBags

Nejlepší věc je to, co je přirozené, která žije svým vlastním životem, dýchání. Což v kombinaci s několika jednoduchými prvky dá požadovaný účinek - bude nedílnou součástí našeho života. Vaše oblíbená taška je nejen praktická a užitečná, ale bude představovat a odrážet vaši duši.
Pod vedením této filozofie, polská společnost vytvořila
BarellyBags. Produkují vysoce kvalitní výrobky. Mezi ně patří elegantní kožené aktovky, kožené tašky pro mládež, kabelky, kufříky a mnoho dalších výrobků. Jsou vytvořeny z přírodní vysoce kvalitní kůže, každý kus je ručně broušený, což dodává efekt krásy a elegance. Každý produkt, který můžete vidět na obrázcích byl vyroben s velkou přesností a od srdce. Vysoká kvalita a trvanlivost výrobků je potvrzena stovky spokojených, vracejících se zákazníků .
Vyrábějí pouze z kůže pevné a odolné, což je důvod, proč společnost BarellyBags odebírá pouze od důvěryhodných, odborných koželužen, kde jsou si jisti kvalitou.
Je třeba si uvědomit, že textury přírodní kůže se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozené viditelné známky, jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, které dělají tuto kůži zvláštní. Můžete také vidět všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává kůži a dalším produktům neuvěřitelný charakter a ještě lepší vzhled. Tyto jemné rozdíly jsou zcela přirozené(není to vada). Kůže dýchá, povrch kůže se stává krásnější a lesklejší.

 Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 130,- s DPH po ČR. Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!