Vážení zákazníci, garance doručení zboží do 21.12. (kromě zboží v akci) je u objednávek do 10.12. a u sortimentu BarellyBags do 6.12.

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok...

 

Dámské trendy kabelky a tašky kožené i nekožené, značkové i neznačkové

Kabelky  českého výrobce značky Silvercase jsou pečlivě vypracovány a nechybí v nich zipová přepážka či kapsa na mobil. Kabelky jsou nabízeny ve dvou kolekcích – pravá useň (kůže) a imitace. Vyrábí s důrazem na kvalitu zpracování a kvalitu materiálů. Kabelky z imitace pak odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Ušití jednotlivých kabelek trvá 3-4 dny,pokud výrobce neurčí jinak.

Značka David Jones pochází z Francie a zaměřuje se na dámské a pánské tašky, kabelky, peněženky, sportovní tašky a zavazadla. David Jones je jednou z typických francouzských značek, která byla založena stejnojmenným francouzským návrhářem. Velký důraz je kladen na poměr cena/kvalita. Značka nabízí kabelky, které vypadají stylově, sexy a zároveň elegantně, jsou určené pro všechny věkové kategorie, můžete vybírat ze široké a pestré kolekce kabelek. Kabelky jsou ze zajímavých materiálů, jako lesklá kůže nebo matná syntetická kůže, taktéž pravá kůže nebo pravá broušená kůže.

Polská značka Bosccolo je velmi oblíbená. Mají velmi široký výběr kabelek pro každou příležitost, od elegantních, klasické kabelky, večerní kabelky pro každodenní nošení, městské v širokém rozsahu barev a materiálů. Tašky jsou vyrobeny z přírodní kůže, organické či kombinované. Pro splnění očekávání zákazníků rozšířují sortiment o nové modely.

Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 130,- s DPH po ČR. Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!

Felice je solidní polská značka kabelek, která uspokojí i ty nejnáročnější ženy.
Výrobky značky Felice se vyznačují vynikajícím zpracováním a perfektní povrchovou úpravou pro dlouhou životnost a pohodlí jejich použití. Jejich výrobků jsou vyráběny s důrazem na každý detail. Jedinečnost značky Felice určuje kolizi klasiky a moderna. Kolekce jsou vytvořeny podle nejnovějších trendů, s přihlédnutím k nadčasové eleganci. Moderní střihy a široká škála barev v kombinaci s klasickým designem, aby kabelky Felice byly stylovým doplňkem k jakémukoliv oblečení.