Dámské trendy kabelky a tašky kožené i nekožené, značkové i neznačkové

                                       

Náš internetový obchod se zabývá prodejem převážně dámských kabelek, ale nabízíme i pánské aktovky a tašky. Naleznete zde kabelky značkové i neznačkové, vyrobené u českých výrobců SILVERCASE a ELEGA spol.s.r.o. , i od zahraničních výrobců např. italské -Castella, francouzské  E.Caprice, M&Paris, David Jones a další známé značky jako Bosccolo, Felice,Verso,Solier,Milskor, Monnari. Italské kožené . Kabelky jsou z kvalitních materiálů, propracovaně šité, za přijatelné ceny. Odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Z naší nabídky si můžete vybrat kabelky z pravé kůže, imitace kůže i textilie.

Vyber si kabelku jako šitou pro tebe !!!Udělejte si radost originálním stylovým kouskem!

                                         Jsou Originální, elegantní i hravé, skvěle podtrhnou váš styl a ženskost.

ELEGA, spol. s r.o. byla založena roku 1992.Je největším výrobcem střední kožené galanterie v Čechách. Podstatnou část výroby – zhruba 80 %, ELEGA, spol. s r.o. dodává na zahraniční trhy, převážně do Itálie a Německa.Všechny výrobky se vyznačují dokonalým zpracováním za použití nejkvalitnějších přírodních materiálů a moderních technologií.Pravidelně jsou vzorovány nové sezónní kolekce, které reagují na světové módní trendy.
Výrobky z kůže, převážně z hovězin.

Kabelky českého výrobce značky Silvercase jsou pečlivě vypracovány a nechybí v nich zipová přepážka či kapsa na mobil. Kabelky jsou nabízeny ve dvou kolekcích – pravá useň (kůže) a imitace. Vyrábí s důrazem na kvalitu zpracování a kvalitu materiálů. Kabelky z imitace pak odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů. Ušití jednotlivých kabelek trvá 3-4 dny,pokud výrobce neurčí jinak.

Značka David Jones pochází z Francie a zaměřuje se na dámské a pánské tašky, kabelky, peněženky, sportovní tašky a zavazadla. David Jones je jednou z typických francouzských značek, která byla založena stejnojmenným francouzským návrhářem. Velký důraz je kladen na poměr cena/kvalita. Značka nabízí kabelky, které vypadají stylově, sexy a zároveň elegantně, jsou určené pro všechny věkové kategorie, můžete vybírat ze široké a pestré kolekce kabelek. Kabelky jsou ze zajímavých materiálů, jako lesklá kůže nebo matná syntetická kůže, taktéž pravá kůže nebo pravá broušená kůže.

Polská značka Bosccolo je velmi oblíbená. Mají velmi široký výběr kabelek pro každou příležitost, od elegantních, klasické kabelky, večerní kabelky pro každodenní nošení, městské v širokém rozsahu barev a materiálů. Tašky jsou vyrobeny z přírodní kůže, organické či kombinované. Pro splnění očekávání zákazníků rozšířují sortiment o nové modely.

 Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 160,- s DPH po ČR. Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!