Kabelky a tašky Goshico vyšívané PLSTĚNÉ

Značka GOSHICO, vnikla ve Varšavě před deseti lety, zakladatelkami jsou sestry Malgo a Aga. Cílem značky GOSHICO je šít limitované kolekce. Pravidelně zavádí nové modely a nové zdobení tašek. Výšivky jsou chráněny autorským právem návrhářky Małgo, návrhy jsou inspirovány polským a celosvětovým lidovým stylem. Výběr barev není nikdy náhodný, a každá taška vás překvapí svým vnitřkem. Vyrábějí z kvalitních materiálu i kování na tašky. Starají se o nejvyšší kvalitu provedení, aby se do vašich rukou dostala malá umělecká díla, která splní nároky i těch nejnáročnějších žen.
Značka Goshico získala ocenění v galerii Alberto Sodi v Římě v roce 2013 a na bruselské výstavě "Designed in Poland". Kabelky Goshico vynikají nejen svou krásou, ale také atypickým provedením. Jejich plstěný základ totiž zdobí folklórní výšivky charakteristické pro kolekci New Folk, která se v roce 2004 stala obrovským hitem. Populární byli především barevní kohouti, kteří vznikli na základě lidového motivu z oblasti Lowicz. Konkrétní inspirací byla papírová vystřihovánka, kterou pro sestry udělal jejich otec, když byly malé.
Plsť, ze které se kabelky ručně šijí, je vyrobená z recyklovaných plastových lahví. Výsledkem je trvanlivý voděodolný materiál, který je šetrný vůči životnímu prostředí. Zpočátku obě sestry šily kabelky samy.  S rostoucí popularitou značky jejich práci převzaly švadleny, které pokračují v nastaveném standardu. K němu přispívá i variabilita kabelek, které jsou k dostání v různých tvarech, velikostech a s různým typem popruhů a rukojetí. Nabídka Goshico tak zahrnuje praktické tašky přes rameno, elegantní kabelky i cestovní kufříky.
Každá kabelka značky Goshico je originálem s kreativním provedením a precizním zpracování.